Firmaüritused

Firmaüritused

Korralda enda firmaüritus Junsil

Junsi puhkekeskuses on aastaringselt võimalik korraldada suuremaid ja väiksemaid firmaüritusi. Olgu selleks päevane seminar või suurem mitmepäevane suveüritus, aitame teie ideed ellu viia ja luua meeldejääva atmosfääri. 

Suvisel ajal majutab meie kompleks ca 75 inimest (majutus majades ja glämpingutes) ning õuealal on ruumi ürituse läbiviimiseks piiritult. Meie õuealal on teie kasutuses ka spordiväljakud ja suur tiik. Vaba aega saab sisustada sportides, kanuutades, matkates, supeldes või meeskonnaga end proovile pannes. Kevadise suurvee ajal soovitame nautida Soomaa võlusid kanuuga ringi seigeldes.

Talvisel ajal saame võõrustada kuni 35 inimest peamaja saalis ning majutada 30 inimest pea- ja seltsimajas. Lumisel ajal saab Junsist talvevõlumaa, mida saab nautida tiigil uisutades, tõukekelgumatkal aega veetes või kamina ees lauamänge mängides. 

Ürituste elavdamiseks pakume aastaringselt Junsi meeskonnamänge, mis sobivad erineva vanuse ja oskustega inimestele. Koostöös partneritega leiame lahendused erinevatele koolitusvajadustele, pakettidele, matkadele ja muudele tegevustele.

Pakume ka erinevaid toitlustuslahendusi.

Küsi pakkumist SIIT,  melu@melugrupp.ee või +372 5813 4878.

Tule tutvu meie puhkekeskusega ning saad kompleksi rendist 5% soodustust.